הי דנה רוצה להודות לך ששיבצת אצלנו את רייצל. היא מקצועית, אנושית. אהובה מאוד על הילדים ועל הצוות בדינור. פשוט מהממתתתת. אני בטוחה שהיא גם מרגישה אצלנו טוב, כמו שנאמר, מרגישה כמו בבית.

אכן רואים את התוצאות. הילדים בכיתות א' ו-ב' נהנים מלימודי האנגלית ומחכים בקוצר רוח לשעורי אנגלית. התלמידים אוהבים את התוכנית ומשתפים פעולה. התלמידים גאים בידע שלהם ומחפשים להוכיח זאת בהזדמנויות שונות ועל כך ישר כח.

הילדים נהנים, שרים ורוקדים

התוכנית מגוונת עשירה בעזרים ומעניינת. התלמידים נהנים ולומדים המון. ראוי לציון ספר המורה לתוכנית המפורט, מסביר היטב, ומעניק לך את כל הנחוץ בכדי להצליח בכיתה

לומדים בהנאה והילדים מחכים לשיעור הבא בציפייה רבה

"אני חשה זכות נעימה לשבח את מתניה היקרה! על היותה מסורה ואחראית!! תמיד מגיעה לבית הספר בחיוך ונרתמת לכל משימה! את עבודתה עושה נאמנה! בברכה להמשך שיתוף פעולה!"

-

טלי ס. מנהלת

עבודה עם Abc מועילה וטובה

המרכז שלנו פועל בשיתוף עם תכנית האנגלית כבר כמה שנים ואנחנו מרוצים מאוד. הילדים יודעים אנגלית, מדברים אנגלית, שרים באנגלית והכל בכיף והנאה

התוכנית מופעלת בבית ספרינו מזה שנה. במשך הפעילות התלמידים נחשפו למקצוע האנגלית בשיטה מיוחדת אשר תרמה רבות להבנה ולאהבת המקצוע. הדאגה והאכפתיות של הרכזת מטעם המכון ראויים לציון ולהערכה רבה. יישר כוח

מכון ABC דואג לצוות איכותי, מורים מקצועיים, נמצא המון בשטח ומרגישים את זה, הכל נעשה ברמה גבוהה מאוד

התוכנית מלווה בהדרכה יסודית

היי דנה, צפיתי היום בשיעור של פזי בכיתה ב1. נהנתי מאד ממראה עיניי ומשמע אוזניי ((: פזי היתה נהדרת והילדים הפגינו ידע באנגלית באמצעות משחק והנאה. שמחתי מאד! חשוב לי שתדעי גם. תודה רבה והמשך שנה טובה!

ברצוני להודות לצוות האנגלית על הפעלה חוויתית ויצירתית...

ההורים ראו את ילדיהם שרים ומדברים אנגלית.

הילדים פעילים וגם הביישנים שבינהם משתתפים, ככה גורמים לילדים לא לחשוש מהשפה ולהרגיש ביטחון כבר מהרגע הראשון

אוכלוסיית בית הספר מוגדרת כלקויי למידה. התלמידים הביעו שביעות רצון גבוהה במשוב הפנימי שערכנו. גם הסייעות הביעו שביעות רצון גבוהה מהתוכנית.